Спеціальні потреби

Актуально

На Гаїті спалах холери поширився на Порт-о-Пренс

На Гаїті спалах холери поширився на Порт-о-Пренс

Епідемія холери на Гаїті перекинулася на столицю. Гаїтянські медики провідомили, що виявлено п’ять випадків захворювання у Порт-о-Пренсі, у той час як країна бореться із першим за 100 років спалахом холери.

За повідомленняими лікарів, у результаті епідемії, яка спалахнула кілька днів тому, вже померло понад 200 осіб і понад 2600 осіб захворіли.

Випадки захворювання, здебільшого, зареєстровано в регіоні Артібоніт, що в центральній частині Гаїті. Одначе, лікарі побоюються, що епідемія може поширитись на наметові містечка у Порт-о-Пренсі, у яких живуть сотні тисяч людей, які постраждали внаслідок січневого руйнівного землетрусу.

Міжнародні гуманітарні організації вже прибули на Гаїті з медичними припасами та іншою допомогою в намаганнях запобігти дальшому поширенню недуги.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG