Спеціальні потреби

Гілларі Клінтон закликала до жорсткіших санкцій проти Росії


Гілларі Клінтон
За повідомленням інформаційного агентства Associated Press, Гілларі Клінтон закликала до посилення санкцій проти Росії у зв’язку з її діями в Україні.

Виступаючи в Університеті штату Коннектикут колишня перша леді, сенатор та державний секретар США заявила, що Росія заплатить велику ціну за свої дії. На думку Клінтон, США і Європа мають бути чіткими і непохитними у своїх намірах посилити тиск на президента Росії Володимира Путіна.

Санкції повинні бути жорсткішими, і їх необхідно розширити, щоб запобігти ескалації кризи, зазначила вона. Гілларі Клінтон вважає, що своїми діями Путін намагається «повернутися у добу Радянського Союзу».

Пані Клінтон заявила, що слід досягти наміченої цілі мирно, наскільки це можливо, без повного розпаду України як країни з територіальною цілісністю і можливістю підтримувати бажані відносини із Заходом.

Клінтон, яка, за ознаками, мабуть балотуватиметься у президенти США у 2016 році, висловила погляд, що результат протистояння в Україні може виявитися поганим для Росії.

Відео - найголовніше

Уже 60 років у Вашингтоні діє українська школа. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:04 0:00
XS
SM
MD
LG