Спеціальні потреби

Індія стурбована обмеженнями США для іноземних студентів


Адміністрація Трампа зажадала від іноземних студентів покинути країну, якщо їх університети не будуть проводити очні заняття восени

Індія висловила США стурбованість з приводу нового імміграційного указу, відповідно до якого велика кількість індійських студентів повинні повернутися додому, повідомило міністерство закордонних справ.

Минулого тижня адміністрація президента Дональда Трампа опублікувала нове правило, відповідно до якого іноземні студенти не можуть залишатися в США, якщо їх університети не будуть проводити очні заняття в осінньому семестрі через коронавірус.

Спочатку скасування робочих віз H1b, яке завдає удару про працівникам з Індії, а тепер - іноземних студентів, чимало з яких індійці - викинуть із США, якщо заняття в університетах відбуватимуться онлайн
Індійська журналістка Нідхі Раздан.

«Ми закликали американську сторону не забувати про роль освітніх обмінів і відносин між людьми в розвитку відносин наших країн», - заявив представник МЗС Індії Анураг Шрівастава на прес-конференції.

"Дональд Трамп продемонстрував, що його "любов" до Індії поверхнева. Спочатку скасування робочих віз H1b, яке завдає удару про працівникам з Індії, а тепер - іноземних студентів, чимало з яких індійці - викинуть із США, якщо заняття в університетах відбуватимуться онлайн", - заявила у Twitter індійська журналістка Нідхі Раздан.

Водночас онлайн деякі користувачі привітали позицію адміністрації США.

Як відомо, минулого тижня Гарвард та Массачусетський технологічний інститут подали судовий позов проти адміністрації Трампа у намаганнях не допустити, щоб остання скасувала візи іноземним студентам, якщо виші перейдуть виключно на навчання онлайн.

Дивіться також: У Європі через коронавірус більше тиснуть на педалі

У Європі через коронавірус більше тиснуть на педалі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:28 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG