Спеціальні потреби

Актуально

В Індії скасовано мито на імпорт цибулі

В Індії скасовано мито на імпорт цибулі

Індійські органи влади скасували імпортне мито на цибулю. Це черговий крок з метою заспокоїти населення, яке незадоволене з приводу різкого зростання цін на продовольство.

Цибуля – один з основних інгредієнтів майже всіх індійських страв. Ціна на цибулю більше ніж подвоїлась протягом останніх двох тижнів з приводу незвичайно зливних дощів у західних сільськогосподарських районах країни. Офіційній особи кажуть, що підвищення цін спричинене робленням запасів і спекуляцією на ринку.

Офіційні особи повідомили про скасування імпортного мита наступного дня після того, як прем’єр-міністр Манмоган Сінг висловив «глибоке занепокоєння» з приводу зростання цін.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG