Спеціальні потреби

Аббас: Палестинці повернуться за стіл переговорів за певних умов


Палестинський президент Махмуд Аббас

Президент Махмуд Аббас заявив, що палестинці не повернуться за стіл мирних переговорів якщо Ізраїль, насамперед, не припинить будівництво єврейських поселень на всіх палестинських територіях, включно із Східним Єрусалимом.

Виступаючи сьогодні в Єгипті Аббас заявив, що мирні переговори не можуть відбуватися так довго як Ізраїль споруджує будівлі на території, де палестинці мають намір створити свою майбутню державу. Ізраїль каже, що не погодиться на будь-яку вимогу щодо замороження будівництва на оспорюваній території священного міста.

Переговори між Ізраїлем і палестинцями, які проходили за посереництвом США, провалилися у серпні після того як вигас термін 10-місячного мораторію на спорудження єврейських поселень на Західному березі.

У неділю Аббас зустрівся з президентом Єгипту Госні Мубараком, а в суботу з генеральним секретарем Ліги арабських держав Амром Муссою. У ході розмов лідери обговорювали питання будівництва єврейських поселень та інші перешкоди на шляху до відновлення прямих мирних переговорів.

XS
SM
MD
LG