Спеціальні потреби

У відповідь за вбивство пілота – в Йорданії страчено двох екстремістів


Мати вбитого ісламістами йорданського пілота

У відповідь на жахливе вбивство йорданського пілота, захопленого в полон бойовиками «Ісламської держави» в час, коли його літак упав на землю під час операції проти екстремістів у Сирії, в Йорданії страчено двох екстремістів. Вирок було виконано в середу вранці.

Органи влади стратили через повішення іракську жінку Саджиду аль-Ришаві, яку раніше було засуджено на смерть з роль у бомбовій атаці в Аммані у 2005 році, а також Зіада аль-Карбулі, також іракського громадянина, за зв’язки з терористичною мережею аль-Кайда.

Угруповання «Ісламська держава» вимагало звільнення аль-Ришаві в рамках обміну в’язнями, але Йорданія відмовилась зробити це без доказу, що пілот Муаз аль-Касасбе все ще живий.

У вівторок онлайн з’явивсяся відеозапис, на якому видно пілота у клітці, а також екстреміста, який розлив бензин таким способом, щоб після підпалу вогонь охопив клітку, убиваючи пілота.

Директор Бюро національної розвідки США з питань зв’язків з громадськістю Браян Гейл заявив, що немає сумнівів щодо автентичності відеозапису.

Йорданія заявила, що пілот, як здається, був убитий місяць тому.

XS
SM
MD
LG