Спеціальні потреби

Актуально

У Лівії ісламісти кинули виклик новообраному парламенту

Des véhicules en feu à l'extérieur de l'hôtel Splendid de Ouagadougou, vendredi 15 janvier 2016. (REUTERS/Reuters TV)

У Лівії ісламістська міліція кинула відкритий виклик легітимності обраного парламенту, коли бойовики встановили контроль над міжнародним аеропортом у Триполі.

Після встановлення свого контролю над аеропортом міліція з прибережного міста Місрата закликала до відновлення праці попереднього законодавчого органу. Ісламісти звинуватили парламент, який обрано у червні, у причетності до таємничих повітряних ударів на позиції ісламістів у Місраті в час, коли ісламісти протягом шести тижнів зводили бої із суперницькими силами з гірського району Зінтан за контроль над важливим об’єктом.

Минулого тижня мешканці Місрати прямо звинуватили Єгипет і Об’єднані Арабські Емірати у відповідальності за атаки. Каїр заперечив будь-яку причетність, а ОАЄ поки що не коментували цієї справи.

Всі новини дня

“Не маючи успіхів в бою, росіяни підірвали Каховську ГЕС”, – заступник генпрокурора України. Відео

Українська генпрокуратура розслідує підрив Каховської ГЕС як воєнний злочин – порушення правил ведення війни та екоцид. “Немає жодних сумнів, що Каховську ГЕС підірвали російські війська”, – говорить перший заступник генпрокурора України в інтервʼю з Олексієм Коваленком.

В комітеті Сенату США підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. Відео

Законодавці в комітеті Сенату із міжнародних відносин підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. За цими слуханнями стежила Катерина Лісунова.

До Хмельницького прибув перший потяг із Херсона: херсонці розповідають про пережите. Відео

На Хмельниччину прибув евакуаційний потяг з Херсону. У кілька валіз переселенці вмістили все життя. Не забули забрати і домашніх улюбленців.

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Відео

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Законодавці від обох партій виступили зі словами підтримки України та закликали притягнути до відповідальності винних у руйнуванні Каховської ГЕС.

Переговори Ріші Сунака та Джо Байдена у Вашингтоні – що казали про підтримку України. Відео

Британський прем’єр Ріші Сунак зустрівся із президентом США Джо Байденом у Вашингтоні. Лідери провели закриту зустріч у Білому домі і пізніше відповіли на питання преси.

Більше

XS
SM
MD
LG