Спеціальні потреби

Керрі завершив візит на Близький Схід


Державний секретар США Джон Керрі завершив триденний візит до Ізраїлю та палестинських територій. Керрі сказав, що сподівається, що остаточно вдасться укласти близькосхідну мирну угоду. Він також заявив, що США категорично виступають проти виготовлення Іраном ядерної зброї.

Керрі завершив свій візит двогодинними переговорами з прем’єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу.

Як Керрі, так і Нетаньягу заявили про свою відданість справі відновлення близькосхідних мирних переговорів, які зайшли в безвихідь. Нетаньягу сказав главі американського зовнішньополітичного відомства, що він сповнений рішучості «вдатися до серйозних зусиль» щодо реалізації такої мети.

У розмові з корепсондентами у вівторок у Єрусалимі Нетаньягу заявив про своє бажання вирішити ізраїльсько-палестинський конфлікт «раз і назавжди».

Керрі у вівторок відправляється до Лондона для участі в нараді міністрів закордонних справ Групи восьми, на якій обговорюватимуться як регіональні, так і міжнародні питання. Відтак державний секретар розпочне турне трьома країнами Азії, увага якого зосереджуватиметься на ситуації на Корейському півострові.
XS
SM
MD
LG