Спеціальні потреби

Президент Трамп відповідає на запитання журналістів перед Білим домом 14 квітня 2020 р.

Головне про коронавірус. 15 квітня

Президент Трамп оголосив зупинку фінасування ВООЗ, розкритикувавши діяльність організації в умовах пандемії коронавірусу

  • Генеральний секретар ООН Антоніу Ґутерріш у відповідь на припинення американського фінансування ВООЗ заявив, що “зараз не час для цього”.
  • Сінгапур запровадив обов’язкове носіння захисних масок за межами помешкань.
  • Кількість померлих від коронавірусу COVID-19 у США склала 2 405 за минулу добу, згідно до даних Університету Джонса Гопкінса. Збільшення відбулось після декількох днів спадання кількості смертей.
  • На розробку ефективного тесту на антитіла до COVID-19 можуть піти роки, зауважують науковці, вказуючи на невивченість вірусу.
  • Росія у середу зафіксувала рекордну кількість 3 388 нових заражених коронавірусом, що доводить загальне число випадків у тій країні до 24 490.

Чартерний рейс для громадян США з Борисполя

Description: Державний департамент США організував спеціальний чартерний рейс для громадян США та їх родин для повернення додому з України. У середу літак відправився з Борисполя.

Чартерний рейс для громадян США з Борисполя. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:53 0:00

Трамп оголосив, що США зупиняють фінансування ВООЗ

Трамп: "Я розпорядився, щоб моя адміністрація зупинила фінансування Всесвітньої Організації Охорони здоров’я, поки триває оцінка ролі ВООЗ у неналежному реагуванні та покриванні інформації про поширення коронавірусу. Всі знають про що там йдеться."

Трамп оголосив, що США зупиняють фінансування ВООЗ. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:11 0:00

Український літак-велетень «Мрія» допомагає долати пандемію COVID-19

Найбільший вантажний літак у світі Ан-225 «Мрія» здійснив переліт з Китаю до Польщі, доставивши до Варшави майже 100 тонн предметів захисту для медпрацівників. Доставка відбулась на замовлення Польщі.

Читати більше

Більше

XS
SM
MD
LG