Спеціальні потреби

Головне про коронавірус. 22 травня

Кількість підтверджених випадків COVID-19 у світі - 5 121 639. Найбільше у США - 1 577 758, в Росії - 326 448, в Бразилії - 310 087, у Великій Британії - 252 246, в Іспанії - 233 037. (Дані університету Джонса Гопкінса 22 травня 2020 р.)


Настінні малюнки на тему коронавірусу у Таїланді

Найважливіше

  • Президент США Дональд Трамп сказав, що навіть у разі повторної хвилі COVID-19 "ми не будемо закривати країну".
  • У Британії розглядають план запровадення з наступного місяця обов’язкової 14-денної самоізоляції усіх, хто прибуває з-за кордону.
  • Результати масштабного дослідження, опубліковані в науковому журналі Lancet пов‘язали вживання гідроксихлорохіну зі зростанням ризику смерті та аритмії серця.
  • 35% випадків COVID-19 не мають симптомів. Такі оцінки озвучили Центри з контролю над захворюваннями США
  • Вакцина від коронавірусу може бути готова вже до грудня, заявляє головний інфекціоніст США д-р Ентоні Фаучі
  • Міністерство охорони зоров‘я Індії повідомило про найбільше зростання кількості випадків коронавірусу в країні - кількість випадків зросла на 5% до 118 000 в п‘ятницю

Британія вслід за іншими створює систему відстежування заражень COVID-19

Британський уряд оголосив, що до 1 червня планує створити систему відстежування заражень COVID-19, в якій буде 25 тисяч працівників.

Частиною британської системи має бути використання спеціального додатку у смартфоні, який вже кілька тижнів випробовують на острові Вайт з населенням близько 150 тисяч.

Південну Корею називають прикладом успіху активного відстежування заражень з допомогою системи, в якій смартфони відіграють важливу роль.

Мережі інспекторів та спеціальні додатки у смартфонах також використовують зокрема в Німеччині та в Австрії - країни де смертність від коронавірусу виявилася порівняно низькою.

Читати більше

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG