Спеціальні потреби

Головне про коронавірус. 3 травня

Науковці не виключають, що вакцина проти коронавірусу можливо ніколи не буде створена, - повідомляють американські ЗМІ. Тим часом у США зафіксували найсмертоноcніший день за весь період спалаху COVID-19, лише за четвер в країні від коронавірусу померло 2909 людей.

Багато американців не дотримуються режиму соціального дистанціювання - Координатор Білого дому з боротьби з коронавірусом

Координаторка оперативної групи Білого дому для боротьби з коронавірусом Дебора Біркс в неділю висловила стурбованість у зв'язку з тим, що багато американців ігнорують попередження про необхідність дотримуватися безпечної відстані від інших людей, щоб запобігти поширенню пандемії.

Щонайменше, половина з 50 губернаторів штатів почала відкривати громадські місця, включаючи парки, поля для гольфу і деякі пляжі, а також дозволили власникам магазинів і салонів краси відновити роботу.

При цьому, жоден штат не виконав директиву Білого дому про те, що відновлення роботи бізнесу і появі людей в громадських місцях має передувати безперервне двотижневе зниження числа випадків захворювання коронавірусом.

Куомо: Кількість госпіталізованих з коронавірусом у штаті Нью-Йорк впала до показників березня – нижче 10 тисяч

Губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо повідомив, що кількість шпиталізованих з коронавірусом у суботу впала нижче 10 тисяч – вперше за весь квітень. Кількість нових пацієнтів також зменшилась у суботу до 789 осіб.

Щоправда, губернатор попередив, що ці цифри можуть бути аномалією.

У США зафіксували найсмертоносніший день за весь період спалаху COVID-19

У США зафіксували найсмертоносніший день за весь період спалаху коронавірусу. У четвер, 30 квітня, лише за 24 години в країні померло 2909 людей, що мали COVID-19.

Ріст смертності у США спостерігається в час, коли частина штатів оголосили про часткове відновлення роботи бізнесу та “повернення до нормального життя”.

Більше

XS
SM
MD
LG