Спеціальні потреби

Аркуш з написом "Одужуй швидше, Борисе" на постаменті пам’ятника Вінстону Черчиллю у Лондоні, 7 квітня 2020 (REUTERS/Henry Nicholls)

Головне про коронавірус. 7 квітня

Станом на ранок 7 квітня в Україні підтвердили 1462 випадки захворювання COVID-19, 45 людей померли, 28 людей уже одужали

  • Американський штат Вісконсин провів у вівторок праймеріз Демократичної та Республіканської партій США попри заяви про можливу небезпеку для громадського здоров'я, повідомляє CNN.
  • У Китаї у вівторок вперше не зареєстрували жодного смертельного випадку від коронавірусу.
  • У Сполучених Штатах готуються до тижня з найвищим рівнем смертності від епідемії Ковід-19. Станом на вечір 7 квітня у країні зафіксовано 383 тисячі випадків і 12 тисяч смертей.
  • У Лондоні повідомили, що стан прем’єра Бориса Джонсона, який провів ніч у реанімаційному відділі в лікарні, залишається "без змін".
  • Коронавірус вже призвів до смерті 80 тисяч людей у світі, інфіковано - понад 1 мільйон 407 тисяч.

Компанія пообіцяла США 166 мільйонів масок-респіраторів за три місяці

Президент США заявив у понеділок про досягнення угоди з компанією 3М щодо імпорту до США 166 мільйонів масок-респіраторів у наступні три місяців. Ці поставки доповніть 35 мільйонів масок, які компанія щомісячно виробляє на території Сполучених Штатів Америки.

Повідомляється, що глава компанії подякував президенту США та адміністрації за "лідерство та співпрацю". Угоді передувала суперечка між Білим домом та компанією і президент США вдався до Закону про військове виробництво, щоб примусити компанію сфокусуватись на потребах американського ринку. 3М було розкритиковано за продовження експорту масок-респіраторів на тлі кризи у самих США.

Читайте більше тут

Американський сенатор вилікувався від коронавірусу і тепер волонтерить у лікарні

Сенатор-республіканець Ред Пол заявив, що після видужання від коронавірусу працює, як волонтер, у місцевій лікарні. Пол має професію лікаря. Він став першим американським сенатором у якого було діагностовано коронавірус. Законодавця критикували за те, що він, за повідомленнями, коли чекав на результати тесту на коронавірус продовжував користуватись спортивним залом та басейном призначеними для законодавців США.

"Дякую за побажання найшвидшого одужання, які я отримав. Я пройшов тест і його результат - негативний. Я розпочав працювати як волонтер, у місцевій лікарні, щоб допомогти тим членам громади, яким необхідна медична допомога, включно із хворими на коронавірус. Разом ми це подолаємо!" - заявив Ренд Пол на своїй сторінці у Twitter.

Читайте більше тут

Більше

XS
SM
MD
LG