Спеціальні потреби

Підзарядку військових "з коліна" показала армія США


Пристрій "адаптується до ходи особи завдяки чому солдат не відчуває, що носить на собі додаткове спорядження"

Сайт Армії США розповів про біонічну систему збереження кінетичної енергії, яка виробляється у процесі руху PowerWalk.

Система, яка кріпиться до ноги носія, "зберігає енергію, яка виділяється при випрямленні ноги, коли виконується негативна робота".

За інформацією сайту, пристрій "адаптується до ходи особи завдяки чому солдат не відчуває, що носить на собі додаткове спорядження".

"Енергія, яка генерується цим пристроєм заряджає батарею. Метою пристрою є зменшення кількості батарей, які використовують військові у ході виконання сучасних високотехнологічних місій, або ж продовжити тривалість місії, не зменшуючи загальної ваги, яку несе солдат. Наші дослідження показали, що до 8-10 кілограмів корисного вантажу із загальної ваги, яку несе на собі військових протягом 3-добової місії, припадає на батареї", - розповів представник інженерно-дослідницького центру армії США NSRDEC Ноель Сото.

"У складних умовах пристрій потенційно може підвищити незалежність та здатність військового виживати без зовнішньої підтримки", - заявив Сото.

Дивіться також: "Клептократія Путіна" - книга про сучасні режими, що демонструють абсолютну зневагу до міжнародного права

  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG