Спеціальні потреби

Китайський представник мав зустріч з лідером КНДР


Китайський радник зустрічається з лідером КНДР Кім Чен Іром

Китайські офіційні засоби масової інформації повідомили, що високопоставлений дипломат мав «відкриті й вичерпні» розмови з північнокорейським лідером Кім Чен Іром.

У короткому повідомленні зі столиці Північної Кореї агентство Сіньхуа заявило, що Кім Чен Ір і китайський державний радник Дай Бін Го «досягли консенсусу про двосторонні відносини і становище на Корейському півострові».

Повідомлення агентства Сіньхуа надійшло серед дедалі більшого тиску на Китай, щоб він стримував свого північнокорейського союзника. Голова Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США Майк Маллен відновив цей заклик у четвер в Токіо, де він закликав Японію разом із Сполученими Штатами і Південною Кореєю ставити опір будь-якій майбутній агресії з боку Північної Кореї.

Маллен був у Токіо для розмов зі своїм японським колегою і міністром оборони Тосімі Кітазавою. День раніше, в розмові з південнокорейськими офіційними особами, він висловив надію, що Японія візьме участь у плануванні та військових навчаннях, щоб дати відповідь на будь-яку нову атаку з боку Північної Кореї.

XS
SM
MD
LG