Спеціальні потреби

Актуально

КНДР знову погрожує Південній Кореї

Південнокорейські морські піхотинці на острові Йонпхендо

Північна Корея погрозила вдатися до відплатних дій, якщо Південна Корея проведе військові навчання на острові, який минулого місяця обстріляла північнокорейська артилерія. За повідомленням офіційного агентства новин КНДР, північнокорейські військові кола заявили, що інтенсивність і дальність вогню будуть набагато більші, ніж тоді, коли вони вперше обстріляли острів Йонпхендо. Тоді загинуло четверо людей.

У Москві російські органи влади викликали послів США і Південної Кореї, щоб висловити їм «винятково серйозне занепокоєння» з приводу навчань, під час яких будуть застосовані бойові боєприпаси. Під час цієї зустрічі заступник міністра закордонних справ Росії Олексій Бородавкін закликав Південну Корею і США стриматися від проведення навчань, щоб запобігти ескалації напруження на Корейському півострові.

Південна Корея заявила в четвер, що вона проведе одноденні навчання на острові Йонпхендо із застосуванням бойових боєприпасів між суботою і вівторком, в залежності від погоди.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG