Спеціальні потреби

Родичі пасажирів пропалого літака влаштували протест перед малайзійським посольством у ПекініРозгнівані родичі пасажирів, що були на борту пропалого малайзійського літака, влаштували у вівторок протест перед посольством Малайзії у Пекіні. Тимчасом, з приводу несприятливої погоди, припиненео пошуки літака.

Приблизно сто членів китайських родин тримали транспаранти, на яких вимагали «правди» про літак. Малайзійські органи влади тепер дійшли висновку, що літак розбився у віддаленому південному районі Індійського океану.

У деяких випадках протестувальники називали службовців малайзійського уряду «брехунами» та «вбивцями». Після того, як поліція запобігла тому, щоб вони підійшли до групи журналістів, яких відокремлено від протесту, сталися сутички деяких із протестувальників з поліцією.

Дві третини із 239 людей на борту літака були з Китаю, і деякі з членів родин кажуть, що вони не повірять висновкам малазійського уряду доти, доки офіційні особи не дадуть доказів.

Однак доказів, за всіма ознаками, не слід очікувати в найближчому часі. У вівторок австралійські органи влади були змушені відстрочити пошуки літака на дві доби з приводу високих хвиль, сильних вітрів і густих хмар у районі.

Відео - найголовніше

Face to Face. Врятовані обличчя захисників. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00
XS
SM
MD
LG