Спеціальні потреби

Актуально

Політика Росії щодо своїх сусідів залишиться незмінною – Майкл Макфол

Після перемоги Володимира Путіна на президентських виборах у Росії експерти заговорили про можливе посилення тиску Росії на Україну. З цим не погоджується новий посол Росії у США Майкл Макфол. За його словами у Росії не відбулось жодної зміни влади, тому політика Росії щодо своїх сусідів залишиться на його думку незмінною. Зокрема, на обговореннях в Інституті міжнародної економіки імені Пітерсона, посол США в Росії заявив:

«Ми очікуємо продовження вже існуючої політики. З певних делікатних питань щодо України США та Росія мають дуже схожі погляди, і ми спробуємо продовжити цю політику з наступною адміністрацією. Ми хочемо мати краще налагоджений діалог з Росією, щоб росіяни розуміли, якою є політика США щодо України, Грузії, Центральної Азії. З того що ми вже робимо, так це коли американських високопосадовець їде в Україну, як, наприклад, заступник державного секретаря Ґордон, ми проводимо брифінг з російськими колегами відносно подібних візитів. Принаймні, якщо ми не погоджуємось у деяких питаннях, то наші розбіжності будуть базовані на фактах, а не на часто не правильній інтерпретації цих фактів».

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG