Спеціальні потреби

Російському мільярдеру загрожує ув'язнення у США


Олег Тіньков

Міністерство юстиції США та американська податкова служба висунули звинувачення російському мільярдеру банкіру Олегу Тінькову в ухилянні від оподаткування.

Тінькова звинувачують у тому, що він приховав від податкової служби США свої статки при виході з американського громадянства. При відмові від американського паспорта, Тіньков мав сплатити так званий "податок за вихід", який розраховується на основі оцінки доходів, які б він заробив, якби продав всі свої статки на момент виходу з громадянства.

За три дні до виходу Тінькова з громадянства, компанія Тінькова Tinkoff Credit Systems (TCS) провела розміщення на Лондонській біржі, що призвело до зростання вартості його активів, йдеться у повідомленні обвинувачення.

Тінькова звинувачують у тому, що він, знаючи, що він є бенефіціаром акцій Tinkoff Credit Systems (TCS) на суму більше мільярда доларів, подав податковий звіт у США за 2013 рік в якому повідомив про загальних дохід менше ніж 206 000 доларів. До того ж, він повідомив про обсяг своїх чистих статків у 300 000 доларів, йдеться в повідомленні Мін'юсту.

У повідомленні наголошується, що обвинувачений вважається невинним до того, як буде доведено його провину. Якщо йому винесуть вирок, Тінькову загрожує максимальний строк ув'язнення у три роки та штраф у 250 000 доларів США за кожним із двох обвинувачень.

Звинувачення проти Тінькова були висунуті 26 вересня, але Міністерство Юстиції США повідомило про це на своєму сайті 5 березня, після того, як російського банкіра було заарештована у Лондоні. Після арешту, Тіньков вийшов під заставу у 20 мільйонів фунтів, повідомляє RFERL з посиланням на публікацію у The Sunday Express. Він намагається оскаржити екстрадицію до США.

Дивіться також: Від нового уряду очікують продовження боротьби з корупцією - Вашингтон

Від нового уряду очікують продовження боротьби з корупцією - Вашингтон. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:35 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG