Спеціальні потреби

Mycульмани США запрошують до діалогу


Mycульмани США запрошують до діалогу

Як повідомили американські мусульманські лідери, цього тижня сотні мечетей по всіх Сполучених Штатах відкрили свої двері для людей різних релігійних уподобань, щоб заохотити до міжконфесійного порозуміння.

Виконавчий директор Ісламської Ради Нью-Йорку Захер Удін каже, що 20 мечетей міста проводять “день відкритих дверей” в рамках тижневого діалогу, призначеного для послаблення “ісламофобії”, яка зросла протягом останніх шести місяців.

Президент Ісламської Ради імам Абдул Латіф сказав репортерам, що діалог має освітнє значення для громадськості:

“Ми почуваємось дуже впевнено і віримо, що це допоможе загнати в глухий кут ненависть проти ісламського світу та мусульман, яка поширилась анти-ісламськими екстремістами та фанатиками”.

Обговорюючи тижневу програму, мусульманські лідери заявили, що існує чимало помилкових концепцій про іслам, зокрема те, що ця віра заохочує й підтримує фанатизм та тероризм.

Як повідомив лідер Абдул Латіф, ці загальнонаціональні зусилля, спрямовані на подолання стереотипів, є продовженням мусульманської програми інформування громадськості в Сполучених Штатах:

“Наскільки успішними ми будемо,побачимо. Знову ж таки, ми завжди мали великий успіх у цій справі. Сподіваємось, що цей тиждень продовжиться. Ми спробуємо заставити мусульман проводити такі заходи частіше, адже саме в цьому й проблема – ми робимо замало. Проте, ми робимо достатньо для початку, адже процес інформування громадськості та розвіювання страхів про мусульман в мечетях довготривалий ”.

Один мусульманський лідер розповів про успіх перших трьох заходів у Нью-Йорку, які проводилися на вихідних в Ісламського культурному центрі, в одній бруклінській мечеті та в Протестантській церкві, що свідчить про успішний старт програми.

XS
SM
MD
LG