Спеціальні потреби

У Нігерії зареєстровано новий випадок еболи


Міністерство охорони здоров’я Нігерії повідомило про черговий випадок захворювання на еболу. Дотепер відомо про 10 випадків захворювання в Нігерії, спричиненого цим вірусом.

Нігерія, а також Ліберія, Гвінея і Сьєрра-Леоне докладають зусиль для стримання поширення вірусу, але незадовільні медичні та санітарні умови становлять серйозні проблеми. В суботу Гвінея повідомила про закриття своїх кордонів з Ліберією та Сьєрра-Леоне.

Всесвітня організація охорони здоров’я назвала епідемію еболи міжнародним критичним станом у сфері здоров’я.

Директор ВООЗ Марґарет Чан заявила, що названі чотири країни «не мають можливості дати собі раду із спалахом хвороби такого масштабу і складності» та закликала до більшої міжнародної допомоги.

Поточний спалах еболи в Західній Африці поширюється швидшим темпом, ніж усі попередні спалахи разом узяті. Поки що немає вакцини для лікування еболи.

Минулого тижня ВООЗ повідомила, що в названих чотирьох країнах Західної Африки виявлено 1779 випаднків захворювання і що 961 людина померла.

У хворих на еболу може бути висока температура, блювоти, діарея, біль різних частин тіла і загальна кровотеча, включно з очима, ротом і вухами. Початкові симптоми нагадують малярію.

XS
SM
MD
LG