Спеціальні потреби

Помилка сервера

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhere

На півночі Нігерії від вибухів загинуло шестеро людей

  • Ihor Hulawyj

Вибухи в Нігерії дедалі частіша дійсність

Офіційні особи в столиці Нігерії Абуджі повідомили, що від вибуху в редакції газети загинуло троє людей. Другий вибух стався на ринку неподаліть того самого видання в північнонігерійському місті Кадуна.

За повідомленням, перший вибух стався в редакції однієї з найвідоміших нігерійських газет «This Day». Мешканець району сказав Голосу Америки, що вибух струснув його будинок приблизно об 11:00 годині за місцевим часом.

У районі вибуху було видно хмари диму – і туди негайно прибули пожежники та поліція.

Репортер Голосу Америки повідомив з міста Кадуна, яке розташоване на півночі Нігерії, що поліція затримала чоловіка. На центральному ринку міста перед півднем за місцевим часом там вибухнув замінований автомобіль. Надійшли повідомлення про щонайменше трьох убитих і кількох поранених осіб.

Поки що ніхто не взяв на себе відповідальності за ці вибухи.

Протягом останніх двох років нігерійські органи влади намагаються припинити хвилю вибухів і перестрілок у північному районі країни. У відповідальності за більшість із них звинувачується радикальну ісламську сектру Боко Гарам.

XS
SM
MD
LG