Спеціальні потреби

Черговий запуск ракети Північною Кореєю, за всіма ознаками, провалився


Запуск ракети Північною Кореєю у квітні 2016 р.

Спроба Північної Кореї запустити ракету у вівторок, як здається, не вдалася. Про це повідомили представники Південної Кореї.

«Спроба запуску ракети, як вважається, провалилася», сказав представник Міністерства оборони Південної Кореї. – Ми вивчаємо і уважно спостерігаємо ситуацію та втримуємо щільну оборонну позицію».

Генеральний штаб збройних сил Південної Кореї оприлюднив заяву, в якій сказано, що запуск ракети проведено в понеділок о 5:20 вранці неподалік портового міста Вонсан.

Цього дня вранці японська радіостанція NHK повідомила, що уряд привів збройні сили до стану готовності з приводу планованого запуску. Японія також наказала своїм есмінцям збити будь-яку ракету, що загрожуватиме японській території. А представник збройних сил Південної Кореї заявив, що війська країни перебувають у стані «бойової готовності».

Офіційні особи не кажуть, про який вид ракети йдеться, але в повідомленнях говориться, що, за всіма ознаками, це ракета середньої дальності «Мусудан», подібну до тієї, яку КНДР три рази без успіху пробувала запустити у квітні.

Згідно з повідомленнями, дальність ракети сягає 3-4 тисяч кілометрів. Це означає, що в разі успішного запуску вона могла б досягти цілей у Японії, Китаї та Гуамі.

Ракета «Мусудан» основана на старій радянського виробництва ракеті, призначеній для запуску з підводних човнів, але пристосована для мобільних наземних запускних установок.

Рада Безпеки ООН заборонила Північній Кореї розробляти ядерну і ракетну технологію.

Дивіться також: Владу Азербайджану потягне до суду Хадіджа Ісмаїлова

Владу Азербайджану потягне до суду Хадіджа Ісмаїлова. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

XS
SM
MD
LG