Спеціальні потреби

Американська економіка одужує «болісно повільно» - визнав Обама


Президент Барак Обама заявив під час прес-конференції у Білому домі, що «вся увага» спрямовані на піднесення американської економіки і створення робочих місць. Він визнав «болісно повільний» поступ у процесі одужання економіки США після рецесії, яка залишила мільйони людей без роботи, викликаючи гнів і розчарування.

Президент сказав, що основне його завдання у тому, щоб допомогти американському середньому класові. Він звинуватив республіканців у підтримці заможних верств населення і в прагненні повернутись до політики, що призвела до рецесії.

Опитування громадської думки вказує, що Демократична партія може втратити у Конгресі свою більшість під час проміжних виборах у листопаді. У своєму виступі Барак Обама намагався представити демократів, як борців за права середнього класу; а республіканців, як захисників мільйонерів та спеціальних інтересів у США. Втім президент додав, що багато виборців готові звинуватити саме його за мляві темпи відновлення американської економіки.

Обама піддав критиці республіканців за те, що вони хочуть заблокувати схвалення законопроекту про податкові пільги і кредити для малого і середнього підприємництва, що сприяло б його подальшому розвитку і створенню нових робочих місць.

Цими днями президент Обама закликав також послабити податковий тягар для дослідницьких компаній та підприємств, що інвестують гроші в нове обладнання. Він також пропонує подальше зменшення податків для американців середнього класу і припинення податкових пільг для найзаможніших людей в Америці.

Представники Республіканської партії кажуть, що економічна політика президента Обами викликала збільшення дефіциту, але не зменшила рівень безробіття у США.

XS
SM
MD
LG