Спеціальні потреби

Президент Обама веде переговори з представниками ЄС і НАТО в БрюсселіПрезидент Барак Обама перебуває в Брюсселі для переговорів з представниками Європейського Союзу і НАТО. Як передбачається, переговори збільшать опозицію західних країн до анексії Росією Кримського півострова.

У розмовах зі службовцями НАТО президент Обама запевнить союзників про підтримку з боку США і закличе членські країни постачити допомогу українському уряду. Опісля президент відбуде до Бельгії та Італії, де він матиме зустріч з Папою Франциском.

Після саміту з ядерної безпеки в Гаазі на прес-конференції у вівторок Обама заявив, що Росія діє «із слабкості», вдаючись до анексії Криму. Він сказав, що міжнародне співтовариство ніколи не визнає загарбання Криму Росією, але що військова реакції з боку Заходу малоймовірна.

В понеділок президент Обама і лідери Великобританії, Канади, Франції, Німеччини, Італії і Японії заявили, що вони тимчасово припиняють свою участь з Росією у Великій вісімці (G8), доти, доки Москва «не змінить курсу».

За повідомленням російських ЗМІ, представник Кремля заявив, що Росія готова і зацікавлена продовжувати контакти з країнами Великої вісімки.
XS
SM
MD
LG