Спеціальні потреби

Обама відправив групу високопосадовців у зону ліквідації виливу нафти


Президент Обама відправив міністра національної безпеки Джанет Наполітано, міністра внутрішніх справ Кена Салазара і адміністратора Агентства із захисту природи Лізу Джексон до штату Луїзіана для перевірки робіт з ліквідації наслідків вибуху нафтової платформи.

На прес-конференції в п’ятницю Барак Обама наголосив, що виробництво власної нафти є важливою частиною стратегічної безпеки США, але виробники повинні відповідально ставитись до своєї роботи. Обама закликав зробити все можливе, щоб запобігти подібним аваріям при буріннях нафти у майбутньому.

Радник президента Дейвид Аксельрод заявив, що нових бурінь на дні океану не проводитимуть доти, доки не будо виявлено причин аварії. За його словами, експерти намагаються з’ясувати, чи можна було запобігти аварії.

Незщодавно президент Обама зняв мораторій на прибережне буріння для збільшення місцевих запасів нафти. Вилив нафти несе в собі катастрофічні наслідки для екології цілого регіону, включно з прибережними районами штатів Алабама, Міссісіпі і Флорида.

XS
SM
MD
LG