Спеціальні потреби

ОЕСР: зареєстровано покращення у розвитку глобальної економіки


Базована у Парижі Організація економічного співробітництва та розвитку опублікувала звіт, у якому вказала на покращення перспектив розвитку економіки в усьому світі. Згідно із звітом, економіка більшості країн робить деякий поступ у порівнянні з минулим роком.

Організація, до якої належать 34 найбільші економіки світу, заявила, що набирає темпу зростання економіки у Сполучених Штатах, яка найбільша у світі.

Водночас у звіті про провідні економічні показники сказано, що економічне зростання в Японії, яка має третю за величиною економіку, повинно залишатися на вищому рівні, ніж пересічна тенденція».

ОЕСР заявила, що, на її думку, зростання економіки набирає рушійної сили у 17 європейських країнах, що належать до Єврозони, яка тепер переживає рецесію і стагнацію. Також у Німеччині, яка має найбільшу економіку – на думку ОЕСР – покращуються умови, як також в Італії – третій за величиною економічній потузі.

У звіті сказано, що нормальне зростання зареєстровано у Великобританії, Канаді, Бразилії і Росії, та що помітно покращення у розвитку китайської – яка є другою за величиною у світі.

Водночас сказано, що економічне зростання в Індії повільніше від глобальної тенденції.
XS
SM
MD
LG