Спеціальні потреби

Актуально

Через рік після виходу США з Паризької кліматичної угоди інші країни продовжують дотримуватися її рішень

Мітинг на підтримку Паризької кліматичної угоди (Париж, 2017)

Після того, як президент Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати виходять з Паризької кліматичної угоди, тому що вона шкодить американській економіці, дві країни повідомили, що вони приєднаються до неї. Це Нікарагуа і Сирія, які ще торік заявили, що вони підпишуть глобальну угоду для меншення ефекту глобального потепління.

Експерти кажуть, що це рішення Трампа про вихід з угоди заохотив інші країни приєднатися до неї. Однак відкритим залишається питання, чи інші країни заповнять прогалину, яку залишили після себе Сполучені Штати. Жодна інша країна не пішла його слідом, заявив колишній провідний учасник перерговорів про кліматичні зміни Тодд Стерн.

Деякі країни повідомили про плани збільшити зусилля в боротьбі з негативними наслідками глобального потепління. Китай, Франція, Великобританія та ще кілька країн заявили, що вони припинять продаж автомобілів на бензин, але не всі встановили графік реалізації таких планів.

Експерти вказують, що деякі штати, міста і компанії у США вдалися до заходів у боротьбі з наслідками глобальногоо потепління, хоча не робить цього федеральний уряд.

Дивіться також: «Ветерано-кеб» допомагає адаптації ветеранів АТО до мирного житття

«Ветерано-кеб» допомагає адаптації ветеранів АТО до мирного житття. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:38 0:00

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG