Спеціальні потреби

Актуально

Байден планує підвищення податків, щоб профінансувати майбутню програму економічного розвитку США - ЗМІ

На фото: президент США, Джо Байден

Адміністрація Байдена планує перше за 30 років підвищення федеральних податків у США. Даний крок покликаний допомогти втілити програму економічного розвитку Байдена, яку, за планами, має бути прийнято після втілення нещодавно ухваленого пакету економічних стимулів. Про це повідомляє видання Bloomberg з посиланням на власні джерела.

Як повідомляється, планується підвищення з 21% до 28% податку на прибуток корпорацій та збільшення оподаткування доходу американців, які отримують понад 400 тисяч доларів на рік, та ін.

Як відзначає видання, за підрахунками дослідницького центру Tax Policy Center, подібне підвищення податків дозволило би уряду США отримати близько 2.1 трильйона доларів протягом 10 років.

Повідомляється, що обсяг програми економічного розвитку Байдена, яка ще не представлена, може сягати 4 трильйонів доларів.

Підвищення податків адміністрацією Байдена стало предметом критики з боку його опонентів.

"Начувайся, Америко. Якщо ваш бізнес пережив сплеск COVID-19, можливо вам доведеться поглянути у дуло підвищення податків від президента Байдена", - пише консервативне видання Red State.

Раніше у Республіканській партії розкритикували пакет економічних стимулів Байдена під час пандемії, який відомий, як "План порятунку Америки". Байден підписав даний законопроект минулого тижня

"Законопроект щодо витрат президента Байдена це класичний приклад перевищення повноважень з боку демократів в ім'я економічної підтримки під час COVID. Законопроект примудрився виділити лише ~1% витрат на вакцинацію та менше, ніж 9% на всю боротьбу у царині охорони здоров'я. Це, з великим відривом, один із найгірших законопроектів, які я бачив у Сенаті", - заявив лідер республіканців у Сенаті США Мітч Макконнелл.

Дивіться також: Для комфорту та позитиву: як боротьба з раком надихнула дизайнерку хусток допомагати іншим хворим жінкам

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG