Спеціальні потреби

Папу Римського Івана Павла ІІ зарахували до лику блаженних


Площа Святого Петра у Римі

На церемонії у Ватикані Глава Римо-католицької церкви Бенедикт XVI беатифікував Івана Павла Другого, що є черговим кроком на шляху до можливого проголошення колишнього понтифіка святим.

За приблизними підрахунками 1,5 мільйона людей виповнили площу Святого Петра і навколишні вулиці, щоб спостерігати за церемонією. На площі встановлено великий екран, де розмістили портрет Івана Павла Другого та демонстрували кадри із його життя.

Проголошення Папою Римським Бенедиктом беатіфікації свого попередника присутні привітали схвальними вигуками та бурхливими оплесками.

У своїй проповіді, Папа назвав блаженного Івана Павла зразковим сином Польщі, який сприяв популяризації Католицької церкви і християнської віри в світі, зокрема серед молоді.

Процес канонізації Івана Павла розпочато після того, як Ватикан визнав перше чудодійне зцілення французької монахині Марі Сімон-П'єр, яка хворіла на недугу Паркінсона і, яка молилася до Папи Івана Павла Другого. Черниця Марі Сімон-П’єр була присутня на сьогоднішній церемонії беатифікації.

Для того, аби визнати Івана Павла Другого святим, необхідне друге таке диво.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG