Спеціальні потреби

Порошенко прибув до США з офіційним візитом


Петро Порошенко і Барак Обама (архівне фото)

Президент Петро Порошенко прибув до США з першим офіційним візитом.

Програма візиту українського керівника передбачає зустрічі з президентом США Бараком Обамою, віце-президентом Джозефом Байденом, державним секретарем Джоном Керрі та іншими високопосадовцями США.

На зустрічі Петра Порошенка і Барака Обами буде обговорюватися питання мирного вирішення ситуації на Донбасі.

«Як очікується, президент Обама продовжить спонукати президента Порошенка до подолання розбіжностей між українським урядом і проросійськими сепаратистами на сході України дипломатичним шляхом», – сказав прес-секретар Білого дому Джош Ернест.

Президент України також виступить на спільному засіданні обох палат Конгресу США - Сенату і Палати представників - та в Атлантичній раді.

Згідно з повідомленням посольства України в США, Петро Порошенко відвідає Арлінгтонське національне кладовище, де покладе вінок на Могилі невідомих воїнів. У графіку візиту також виділено час для спілкування з українською громадою, яка візьме участь у маніфестації на підтримку президента Порошенка та України, яка проходитиме на площі біля Білого дому.

У середу президент Порошенко відвідав Канаду, де виступив на спільному засіданні палат парламенту, зустрівся з лідерами цієї країни і українською громадою.

Показати коментарі (4)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG