Спеціальні потреби

Україна хоче продемонструвати чесні парламентські вибори – Порошенко у канадському парламенті


Президент України Петро Порошенко

Україна хоче продемонструвати чесні і прозорі парламентські вибори, які мають відбутися 26 жовтня. Про це заявив президент України Петро Порошенко під час виступу перед повним складом Сенату та Палати громад парламенту Канади, повідомляє прес-служба українського глави держави.

«Хочу подякувати за роботу комітету закордонних справ Палати громад по Україні, за місію по нагляду за виборами, яка допомогла забезпечити повагу до волевиявлення українців. 500 спостерігачів – це найбільша команда спостерігачів під час виборів. Це підтвердило, що вибори були чесними та прозорими. Ви нам допомогли встановити новий уряд в Україні. Щиро дякую, і ми очікуємо вашу місію 26 жовтня під час парламентських виборів в Україні, тому що ми хочемо показати, що всі вибори теж будуть чесними та прозорими», – сказав український президент.

Порошенко подякував Канаді за підтримку України.

«Жоден інший лідер чи нація, ніхто, я серйозно кажу, за винятком, можливо, Польщі, не був таким щирим та прямим у надсиланні сигналу росіянам і решті світу, що боротьба з нацією, яка намагається прокладати свій власний шлях, є концептуально неправильною», – зазначив Петро Порошенко.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG