Спеціальні потреби

Президенти Порошенко і Путін планують зустріч в Мілані


Петро Порошенко і Володимир Путін

Президенти Росії та України, Володимир Путін і Петро Порошенко, планують провести прямі переговори цього тижня в Мілані під час саміту лідерів держав Європи та Азії.

Про це повідомили прес-служби як Кремля, так і президента України, зазначивши, що домовленість про майбутню зустріч була досягнута в ході телефонної розмови Путіна і Порошенка у вівторок ввечері.

«За ініціативою української сторони відбулася телефонна розмова Володимира Путіна з президентом України Петром Порошенко, - йдеться в повідомленні Кремля. - Обговорено можливі заходи щодо сприяння мирному врегулюванню ситуації на південному сході України».

У повідомленні також наголошується, що сторони підтвердили взаємну «готовність продовжити обмін думками, в тому числі з газового питання, під час саміту форуму «Азія-Європа» (АСЕМ).

У повідомленні прес-служби українського президента зазначається, що «Петро Порошенко та Володимир Путін підтвердили необхідність неухильного дотримання домовленостей про припинення вогню і відведення військ».

«Співрозмовники узгодили порядок денний і формат зустрічі під час саміту АСЕМ, який відбудеться 16-17 жовтня в Мілані», - наголошується в українському повідомленні.

XS
SM
MD
LG