Спеціальні потреби

Актуально

Держдепартамент США оприлюднив Звіт щодо стану дотримання права на свободу релігії у світі

Держдепартамент США оприлюднив Звіт щодо стану дотримання права на свободу релігії у світі

Коментуючи оприлюднений Держдепартаментом США Звіт про стан релігійних свобод у світі, Держсекретар США Гіларі Клінтон зазначила, що репресії та порушення релігійних свобод «розпалює сектантську ворожнечу» та «підбурює екстремістів».

Найгіршими порушниками релігійних свобод у своєму звіті Держдепартамент називає Бірму, Китай, Еритрею, Іран, Північну Корею, Саудівську Аравію, Судан ат Узбекистан. За класифікацією Держдепартаменту, це ті країни, де уряд бере безпосередню участь чи дозволяє грубі порушення релігійних свобод, у тому числі переслідування, зловживання владою, дискримінацію та арешт представників релігійних меншин та активістів, а також заборону практикувати релігії, не санкціоновані урядом.

США поклали санкції на шість з восьми країн-порушників, зробивши виключення для Саудівської Аравії та Узбекистану. Загалом автори звіту дослідили стан дотримання релігійних свобод у 198 країнах світу у період з грудня до липня цього року.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG