Спеціальні потреби

Серійна електромагнітна гармата пройшла випробування у ВМС США


На оприлюдненому відео можна побачити готовий варіант рельсотрона, який проходить випробування на стадії "випробування перед здачею в експлуатацію"

Офіс Військово-морських досліджень ВМС США (Office of Naval Research) оприлюднив на своєму каналі у Youtube відео випробувань бойового зразка рельсотрону, електромагнітної гармати, яка вистрілює кінетичний заряд на відстань та зі швидкістю, недосяжними для традиційних боєприпасів.

Повідомляється, що стрільби пройшли у листопаді 2016-го року.

Швидкість снаряду, який вистрілює рельсотрон перевищує 3 кілометри на секунду, що значно перевищує швидкості, яких можна досягати з використанням пороху. При цьому сам снаряд не споряджується вибухівкою і завдає ушкоджень цілі за рахунок сили зіткнення. Такий характер заряду, у перспективі, значно здешевшує рельсотрон у порівнянні із традиційними гарматами.

При цьому тривалий час викликом для розробників було збереження точності пострілу при надзвичайних швидкостях польоту заряду.

На оприлюдненому відео можна побачити готовий варіант рельсотрона, який проходить випробування на стадії "випробування перед здачею в експлуатацію"

ЗМІ повідомляли, що рельсотронами планують спорядити бойові кораблі класу "Зумвальт" до 2020-го року.

Дивіться також: Як у Конгресі з’ясовували чи втручалась Росія в американські вибори

Як у Конгресі з’ясовували чи втручалась Росія в американські вибори. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:12 0:00

  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG