Спеціальні потреби

Уряд Румунії отримав вотум недовіри після 2 місяців роботи


Парламент проголосував за відставку кабміну на чолі із Разваном Унґуряну. Румуни не сприйняли жорстких заходів економії в країні.

Парламент Румунії виніс вотум недовіри уряду країни. За відставку уряду проголосували 235 парламентарів, проти – 231.

Раніше Румунії довелося піти на значне скорочення державних видатків, заради стабілізації своєї фінансової системи. Ці заходи викликали невдоволення значної частини суспільства.

Уряд прем’єр-міністра Румунії Развана Унґуряну пропрацював лише два місяці.

За словами лідера румунської опозиції Віктора Понти, голосування в парламенті поклало кінець «системі, яка використовували всі доступні методи».

«Іноді справедливість торжествує. Сьогодні так і сталось», - заявив Понта.

Водночас, колишній прем’єр-міністр Румунії Еміль Бок, чий уряд було відправлено у відставку у лютому, заявив, що вотум недовіри кабінету міністрів Унґуряну став «перемогою опортунізму в політиці та політичних перебіжчиків».

Румунія є другою найбіднішою країною Європейською Союзу.

Очікується, що незабаром президент Румунії Траян Басеску призначить нового прем’єр-міністра, який представить на розгляд парламенту Румунії програму дій уряду.

Уряд Чехії сьогодні також може отримати вотум недовіри. На сьогодні призначено відповідне голосування у парламенті цієї країни. Очікується, що чеський уряд зможе утриматись при владі.

Показати коментарі (1)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG