Спеціальні потреби

У США арештували підрядника за передачу ЗМІ секретної інформації про кібератаку РФ


NSA leaker

Міністерство юстиції США взяло під арешт співробітницю федерального агентства, яка передала надсекретні дані новинному Інтернет-порталу.

Про це стало відомо у понеділок після того, як портал The Intercept повідомив, що отриманий ним секретний документ містить інформацію про спробу російських служб військової розвідки проникнути в системи голосування в США до президентських виборів минулого року.

У письмовому свідченні, яке дав під присягою спеціальний агент ФБР, зазначається, що арештована Ріаліті Лі Віннер зізналася, що видрукувала секретний документ і відправила його новинному порталу.

В афідевіті також мовиться, що розвідувальне агентство прийшло до висновку, що Віннер була однією з шести осіб, що видрукували цей документ і передали його ЗМІ.

Як документ, який згадується у свідченні, так і документ про який мовиться у The Intercept датовані 5 травня.

Уряд США не подав назви агентства, звідки Віннер взяла надсекретний документ, кажучи лише, що вона працювала в американському урядовому комплексі в штаті Джорджія.

У своєму повідомленні, портал The Intercept подає, що у надсекретному документі Агентства національної безпеки АНБ, який він отримав, зазначається, що російські хакери протягом місяців намагалися проникнути в комп’ютери, які використовували місцеві органи влади по всій країні для реєстрації виборців.

Дивіться також: Ім'я Павла Шеремета викарбували на стіні пам'яті у Музеї новин у Вашингтоні

Ім'я Павла Шеремета викарбували на стіні пам'яті у Музеї новин у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:00 0:00

XS
SM
MD
LG