Спеціальні потреби

Сенатор США відвідав Нацгвардію Оклагоми в Україні і написав Трампу


Сенатор Інгофф під час візиту до України

"Національна гвардія штату Оклагоми відіграє ключову роль в Україні, покращуючи спроможність українців стримувати російську агресію в Східній Європі", - заявив сенатор-республіканець Джим Інгофф.

Після того, як він "двічі побував в Україні цього року, щоб підтримати Національну гвардію Оклагоми, яка проводить навчання українських сил", Інгофф вирішив звернутись з листом до президента США.

"​Протягом обох візитів, було очевидним, наскільки важкою є ситуація там. Військове захоплення Росією території в Україні є безпрецедентним для сучасної європейської історії. Тривала агресія Росії і неодноразові відмови поважати територіальну цілісність України вимагають потужної відповіді з боку тих із нас, хто підтримує міжнародний порядок заснований на правилах", - йдеться в листі.

Інгофф закликав Трампа не зволікати з наданням летальної зброї Україні.

"Це буде потужний сигнал на підтримку наших союзників і однозначна демонстрація рішучості та сили нашим супротивникам", - написав сенатор.

Наші оклагомці допомагають народу України захиститись від російської окупації
Сенатор Джеймс Ленкфорд

Сенатор Джеймс Ленкфорд та конгресмен Стів Рассел, які представляють Оклагому в Конгресі США - раніше цього місяця відвідали 45-у бригаду Національної гвардії Оклагоми, що зараз розміщена в Україні.

"Чоловіки та жінки, які служать в Національній гвардії Оклагоми продовжують показувати високий стандарт і надавати необхідну допомогу військовим України", - зазначив сенатор Джеймс Ленкфорд.

"Вважаю, що не має кращого місця, щоб провести День ветеранів, аніж із службовцями 45-ї. Наші оклагомці допомагають народу України захиститись від російської окупації. Народ України надзвичайно вдячний, і сім’ї 45-ї бригади і весь нас штат має дуже пишатись", - наголосив Ленкфорд.​

Дивіться також: ВПС CША оснащать винищувачі високоенергетичними лазерами до 2021 року. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG