Спеціальні потреби

Семеро заарештовані у Франції у справі про напад на Charlie Hebdo


Хвиниа мовчання після атаки на редакцію сатиричного журналу Charlie Hebdo в Парижі

Французькі органи влади заарештували сімох людей у ході пошуку двох підозрюваних у нападі на редакцію сатиричного видання Charlie Hebdo в Парижі, в результаті якого загинули 12 осіб.

Прем’єр-міністр Мануель Вальс у бесіді з журналістами в четвер заявив, що запобігання нової атаки є головним завданням влади.

Один з імовірних нападників, 18-річний Хамід Мурад, здався владі ввечері в середу.

В даний час поліція розшукує його братів Саїда і Шерифа Куачі. Їм обом за тридцять, і обидва вони живуть у Парижі.

Шериф раніше відбував тюремний термін за звинуваченнями в тероризмі. Французька влада заявляє, що вони «озброєні і небезпечні».

Поліція встановила особу підозрюваних після того, як один з них залишив своє посвідчення особи в машині, на якій вони зникли після нападу на редакцію сатиричного журналу, відомого періодичною публікацією карикатур, що висміюють ісламських діячів.

У Франції оголошено траур за жертвами нападу. По всій країні приспущені прапори.

Тим часом паризька поліція повідомила, що одна з її співробітниць була вбита в ході збройного зіткнення в південній частині міста. Поки неясно, чи пов’язаний цей інцидент з розшуком підозрюваних у нападі на редакцію Charlie Hebdo.

У середу озброєні люди увірвалися до редакції видання, коли там проходила редакційна нарада. За словами свідків, нападники в масках кричали «Аллах акбар», але також вільно говорили французькою.

Вони також заявили, що мстять за образу пророка Мухаммеда, чия карикатура була опублікована газетою в минулому, повідомили свідки.

XS
SM
MD
LG