Спеціальні потреби

Актуально

В Іспанії заарештовано громадянина США за підозрою у підтримці «аль-Кайди»

Мохамед Омар Дебхі

Міністерство внутрішніх справ Іспанії повідомило про арешт громадянина США алжирського походження, якого підозрюють у фінансуванні північноафриканського крила «аль-Кайди».

Поліція заарештувала 43-річного Мохамеда Омара Дебхі у вівторок у північно-східному місті Барселона.

Дебхі підозрюють у постачанні понад 80 тис. дол. громадянину Алжиру Туфіку Мізі. Відтак гроші перераховано терористичним осередкам організації «аль-Кайда в ісламському Магребі».

Мізі розшукують в Іспанії за звинуваченнями у причетності до тероризму. Мізі утік з Іспанії у 2006 році після того як поліція придушила діяльність ісламістського осередку, яке збирало гроші на північноафриканське відділення «аль-Кайди».

Організація «аль-Кайда в ісламському Магребі» здійснює викрадання і вбивства у пустельному регіоні Алжиру, Малі, Мавританії та Нігеру.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG