Спеціальні потреби

Актуально

Американські науковці створили живу клітину синтетичним методом

Американські науковці створили живу клітину синтетичним методом

Група американських науковців наблизилась на ще один крок до створення живого організму синтетичним методом. Молекулярні біологи і генетики корпорації Креґа Вентера створили живу клітину, використовуючи штучно створений ланцюг ДНК. Науковці кажуть, що винахід може бути корисним у розвитку нових вакцин як також чистих видів пального, оскільки клітина має властивості бактерій, здатних синтезувати біопаливо.

Втім, нове досягнення вже викликало занепокоєння у захисників довкілля, які кажуть, що експерименти генних технологій можуть завдати шкоди природній екосистемі.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG