Спеціальні потреби

У Сирії спалахнули нові сутички


За повідомленням сирійських опозиційних угруповань, у кількох районах Сирії спалахнули нові бої за несповна тиждень до втілення в життя угоди про припинення вогню, досягнутої за посередництвом ООН.

Сирійська правозахисна організація Syrian Observatory for Human Rights повідомила, що урядові сили зводили сутички з повстанцями в кількох районах біля Дамаска. Трьох військовослужбовців було вбито. Сутички також спалахнули в Гомсі після того, як озброєні нападники, лояльні уряду, відкрили вогонь по групі жінок, внаслідок чого загинули дві жінки і чотири отримали поранення.

У четвер, генеральний секретар ООН Пан Гі Мун заявив, що конфлікт у Сирії посилюється і, що напади урядових сил на цивільні райони не вщухають, незважаючи на те, що офіційний Дамаск твердить, що війська відступають з головних міст країни.

Президент Башар аль-Асад погодився на мирний план 25 березня, проте спеціальний посланець у Сирії Кофі Аннан заявив, що сирійський уряд не вдається до достатніх заходів для покінчення з розправою над опозицією.

XS
SM
MD
LG