Спеціальні потреби

Башар аль-Асад заявив, що залишиться в Сирії


Президент Сирії Башар аль-Асад заявив, що він не залишить своєї країни і застеріг від зовнішнього військового втручання.

В інтерв’ю програмі російського телебачення «Росія сьогодні» Асад сказав, що втручання матиме «ефект доміно» з наслідками для решти світу.

Він також додав, що «не є маріонеткою» і житиме та помре в Сирії.

У четвер «Росія сьогодні» поставила уривки з інтерв’ю з Асадом на своїй Інтернет-сторінці. Не сказано, коли відбулося інтерв’ю, але що воно повністю буде передано в п’ятницю.

Цього тижня прем’єр-міністр Великобританії Дейвид Камерон натякнув, що Асад міг би отримати право безпечного виїзду із Сирії, якщо б це гарантувало закінчення громадянської війни в країні.

Тимчасом у Катарі відбуваються наради представників сирійської опозиції щодо плану про створення ширшої і об’єднаної ради повстанців та політичних діячів, для усунення Асада з посади.

Пропонований орган пізніше мав би обрати уряд Сирії і координувати дії з військовим крилом повстанських сил. Згідно з планом, третину місць в уряді мали б отримати члени Сирійської національної ради, яка є головним опозиційним угрупованням на вигнанні.

Перед нарадами в Катарі Сирійська національна рада обрала своє керівництво, що складається із 40 осіб, проте офіційні особи заявили , що цей орган, за всіма ознаками, буде розширено, тому що до нього не ввійшла жодна жінка.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG