Спеціальні потреби

Актуально

Канада вводить обмеження на імпорт зі США, а ЄС сподівається "дедраматизувати відносини" через переговори

Христя Фріланд

Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер заявив, що він відвідає Вашингтон наприкінці липня з метою проведення зустрічі з президентом Трампом з огляду на ескалацію торговельної війни між США та Європою.

Юнкер заявив, що Європа підтримує «вільну, справедливу торгівлю, засновану на багатосторонності».

«Ми маємо дедраматизувати ці стосунки, - додав він. – Нам потрібні ці відносини. Я не впевнений, чи ми знайдемо порозуміння між США та ЄС, але ми спробуємо», - наголосив він на прес-конференції після саміту лідерів ЄС.

У заяві саміту лідери ЄС відзначили: «ЄС має відповідати на всі дії, які мають очевидний протекціоністський характер».

У п'ятницю про введення заходів у відповідь на запровадження мита з боку США на імпорт сталі та алюмінію заявила міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд .

Обмежувальні заходи стосуватимуться імпорту зі США на суму у 12,63 мільярдів доларів США, а також оголосила про пакет заходів з підтримки обсягом 2 мільярди доларів, що будуть спрямовуватись на підтримку галузей, які зазнали впливу від обмежувальних заходів США.

Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд оголосила, що тарифи будуть введені в дію з 1 липня і будуть діяти «доки США не скасують торговельні заходи проти Канади».

«Ми не будемо проводити ескалацію, але і не відступимо», - сказала Фріланд у прес-конференції в Онтаріо.

Дивіться також: ​Комітет Палати представників із закордонних справ ухвалив резолюцію у підтримку країн Східної Європи

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG