Спеціальні потреби

Професор, який передбачив перемогу Трампа, пророкує йому імпічмент


Дональд Трамп із сестрою Маріанною Трамп Баррі
Трамп дасть підстави для імпічменту, вчинивши щось, що поставить під загрозу нацбезпеку, або тому, що буде діяти у власних інтересах

Алан Ліхтман один з небагатьох політологів у США, які вірно передбачили перемогу на президентських виборах у США Дональда Трампа, переконаний, що на мільярдера чекає імпічмент.

У ході президентської кампанії Ліхтман наполягав, всупереч думками більшості оглядачів та даних соціаологічних досліджень, що Дональд Трамп стане наступним президентом США.

Трамп фактично розірвав відносини із істеблішментом Республіканської партії, нещадно критикував її очільників та записав деяких провідних республіканців до т.з корумпованого "Вашингтонського болота"

Такого висновку дослідник дійшов спираючись на власну аналітичну модель, яка оцінює шанси кандидатів на перемогу за тим, як чинна партія влади (на момент виборів Білий дім очолював демократ Барак Обама - прим. ГА) впоралась із вирішенням проблем, які стоять перед країною.

У разі обрання Трамп наразиться на імпічмент з боку Республіканської партії США, яка віддає перевагу Майку Пенсу, більш передбачуваному віце-президенту у команді Трампа, який належить до "класичних" консервативних республіканців - вважає Ліхтман.

У ході виборчої кампанії Трамп фактично розірвав відносини із істеблішментом Республіканської партії, нещадно критикував її очільників та записав деяких провідних республіканців до т.з корумпованого "Вашингтонського болота" на рівні із родиною Клінтонів.

"Озвучу ще одне передбачення. Воно виходить не з аналітичної системи, а з моєї чуйки. Вони не хочуть, щоб президентом був Трамп, бо не можуть його контролювати. Він непередбачуваний. Вони хотіли би Пенса на його місце - він передбачуваний, консервативний, контрольований республіканець. І я переконаний, що Трамп дасть підстави для імпічменту, вчинивши щось, що поставить під загрозу нацбезпеку, або тому, що буде діяти у власних інтересах", - заявив Ліхтман.

Дивіться також: Валерій Чалий, посол України в США, про американські президентські вибори

  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Показати коментарі (1)

XS
SM
MD
LG