Спеціальні потреби

Білий дім не підтвердив заяву Кремля про цікавість Трампа до зустрічі з Путіним


Президент США Дональд Трамп та президент Росії Володимир Путін у ході телефонної розмови у вівторок не піднімали тему України. На це вказують офіційні повідомлення про зміст розмови, оприлюднені на сайтах Білого дому та Кремля.

"Президент США Дональд Трамп та президент Росії Володимир Путін сьогодні провели розмову присвячену Сирії. Президент Трамп та президент Путін погодились, що страждання у Сирії зайшло надто далеко і триває надто довго, і що всі сторони мають зробити усе можливе, щоб покласти край насильству. Розмова була дуже доброю та включала обговорення питання створення безпечних зон, або ж зон деескалації, з метою досягнення тривалого миру заради гуманітарних та інших цілей.

Розмова була дуже доброю та включала обговорення питання створення безпечних зон, або ж зон деескалації, з метою досягнення тривалого миру заради гуманітарних та інших цілей

США відправлять представника на переговори про припинення вогню до Астани, Казахстан, 3-4 травня. Президенти також детально обговорили співпрацю з метою подолання тероризму на Близькому Сході. Нарешті вони обговорили шляхи вирішення дуже небезпечної ситуації у Північній Кореї", - говорить заява на сайті Білого дому.

Натомість заява Кремля наголосила на тому, що у розмові було зроблемо акцент на "перспективі координації дій Росії та США у боротьбі із міжнародним тероризмом в контексті сирійскої кризи".

Росія, на відміну від Білого дому, також наголосила на тому, що президенти Росії та США "висловились на користь організації особистої зустрічі у прив'язці до засідання саміту "Групи двадцяти" 7-8 липня у Гамбурзі.

Дивіться також: Путін назвав своє основне завдання на Сході України

Путін назвав своє основне завдання на Сході України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:37 0:00

  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG