Спеціальні потреби

Помилка сервера

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhere

МЗС України заявляє про нову ворожу тактику Кремля

  • Голос Америки

Міністерство закордонних справ України звинуватило Кремль у активних спекуляціях на темі «гуманітарної катастрофи» в Україні. Про це йдеться у заяві зовнішньополітичного відомства.

«Новою тактикою ворожої політики Росії щодо України стали активні спекуляції на темі "гуманітарної катастрофи" в Україні. Кремль намагається сформувати спотворене уявлення про причини і стан ситуації на сході нашої країни", - йдеться в тексті заяви.

У Міністерстві назвали політику Росії лицемірною і висловили думку, що Кремль не цікавлять життя та безпека людей у Луганській і Донецькій областях.

"Основна причина драматичного становища на сході України - це неприхована політична і військова підтримка Росією терористів", - зазначили у МЗС.

Дипломати наголосили, що уряд України робить все можливе для захисту мешканців східних регіонів. У тому були створені гуманітарні коридори для мирних мешканців регіону, які бажають покинути зону антитерористичної операції.

Крім того, в МЗС зазначили, що працює національний координаційний штаб з тимчасового розміщення громадян України, які переселяються з Донецької та Луганської областей до інших регіонів країни. Особлива увага приділяється евакуації дітей.

У той же час, МЗС зазначило, що "російські терористи цілеспрямовано ведуть війну проти мирних людей". "Вони викрадають дітей, чинять перешкоди вільному виїзду людей, в тому числі хворих, яких потім цинічно використовують як живий щит", - підкреслюється в заяві Міністерства.

"Мир і безпека на сході нашої держави настануть лише після подолання терористичної загрози, яка підтримується Кремлем», - йдеться у заяві.

Далі МЗС підкреслює, що головною пропагандистською метою Кремля є спроби відвернути увагу світового співтовариства від своїх злочинних дій і зазначається, що Росія не зробила жодного кроку, щоб відмежуватися від бандитів та засудити вчинені ними терористичні акти проти українських громадян та військових.

«Разом з усім міжнародним співтовариством Україна вимагає від Росії припинити брехливу пропагандистську кампанію, покласти край кривавій підтримці вбивць, зупинити постачання їм зброї та військової техніки і публічно закликати терористів негайно скласти зброю», – зазначили в МЗС України.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG