Спеціальні потреби

Уряд США не припинятиме своєї роботи


Білий дім та лідери Конгресу досягли попердньої домовленості щодо бюджету

Лідери Конгресу досягли попередньої угоди з Білим домом щодо бюджету. Це допоможе уникнути протистояння на Капітолійському пагорбі між адміністрацією президента Барака Обами та безкомпромісними консервативними республіканцями, які контролюють обидві палати Конгресу.

Дана угода є результатом кількатижневих переговорів на чолі з спікером Палати представників Джоном Бейнером та лідером республіканської більшості в Сенаті Мітчем Макконнеллом, а також лідером демократів у Палаті представників Ненсі Пелосі та головою демократів у Сенаті Гаррі Рідом.

План повністю фінансуватиме діяльність федерального уряду та підвищить планку державного боргу до кінця березня 2017 року, через два місяці після того, як Барак Обама закінчить свій другий термін при владі. План збільшує витрати на військові та внутрішні програми країни майже на 50 мільярдів доларів у 2016 році, і ще на 30 мільярдів у 2017 році, а також надає додатково по 16 мільярдів протяглом настпуних двох років для спеціального фонду Пентагону для проведення військових операцій закордоном. Окрім цього, додаткове фінансування автоматично знімає бюджетні обмеження, введені Конгресом у 2011 році так званим секвестром.

Додаткові витрати будуть компенсовані за рахунок довгострокових заощаджень у програму страхування соціального забезпечення по інвалідності. Також буде встановлено верхню межу по платежах постачальникам послуг в рамках федеральної програми медичного страхування для літніх американців - Medicare.

План повинен бути схвалений обома палатами Конгресу - Палатю представників і Сенатом - та підписаний президентом США до наступного вівторка, 3 листопада, коли вигасають урядові повноваження запозичувати гроші, і нація може зіткнутися з першим в історії дефолтом за своїми борговими зобов'язаннями. У цьому випадку, лідери Конгресу повинні розпочати переговори щодо фінансування окремих державних установ до 11 грудня, коли закінчується термін дії плану щодо тимчасового бюджету.

Дивіться також: Вибори не перезавантажили владу - експерт Atlantic Council

Вибори не перезавантажили владу - експерт Atlantic Council. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:00 0:00

XS
SM
MD
LG