Спеціальні потреби

Актуально

Президенти США і Китаю пообіцяли посилити співробітництво

Президент Обама вітає президента Ху Цзіньтао

Президент Барак Обама і його китайський колега Ху Цзінтао пообіцяли посилити співробітництво між їх країнами, визнаючи при цьому існування розходжень у поглядах.

Обидва президенти виступили з коротким словом на офіційній церемонії привітання до Білого дому китайського керівника.

Президент Обама наголосив на тому, що обидві країни зацікавлені в успіху одна одної і, що вони процвітатимуть і стануть більш убезпеченими від загроз коли працюватимуть разом. Він також вказав на необхідність шанувати права людини.

Президент Ху Ціньтао заявив, що США і Китай поділяють певні спільні інтереси та важливі спільні обов’язки і, що їм слід шукати спільної мови, незважаючи на розбіжності.

Ху зазначив, що спіробітництво між країнами повинно бути основане на взаємній пошані і на взаємних користях.

Вчора ввечері президент Обама запросив Ху Ціньтао до Білого дому на приватну вечерю. Тим часом у парку напроти Білого дому зібралося кількасот демонстрантів, які вимагали незалежності для Тибету і привернення більшої уваги до стану прав людини в Китаї.

Після сьогоднішніх розмов, лідери взяли участь у спільній прес-конференції. Сьогодні ввечері на честь президента Китайської Народної Республіки президент Обама і перша леді Мішель влаштовують урочистий державний бенкет.

Завтра Ху Цзіньтао матиме зустріч із лідерами Конгресу США і виступить з промовою до членів Китайсько-американської бізнес-ради. Візит у США китайський президент завершить у п’ятницю у місті Чикаго.

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG