Спеціальні потреби

Бернанке: в економіці потрібні додаткові рішення


Голова Центрального банку США Бен Бернанке

Голова Центрального банку США Бен Бернанке заявив, що рівень інфляції в країні такий низький, а безробіття таке високе, що, можливо, будуть потрібні додаткові заходи для підтримки економіки.

Проте голова Федеральної резервної системи США Бернанке не подав подробиць цих заходів під час свого виступу в Бостоні, що відбувся у п’ятницю.

Бернанке зосередився на плані, призначеному скоротити довготривалі відсоткові ставки через створення нових грошей та використання їх для закупки урядових облігацій. Це вплине на зростання грошового обігу, що повинно призвести до нижчих відсоткових ставок.

Центральний банк США вже пробував стимулювати економіку через скорочення короткотривалих відсоткових ставок приблизно до нуля.

Нижчі відсоткові ставки призначені для спрощення процедури придбання нерухомості для сімей, а для бізнесових структур закупівлі обладнання для розвитку підприємств та прийому на роботу нових працівників.

Велика сума грошей, що є в обігу, знижує вартість долара, підвищує ймовірність зростання інфляції, що в свою чергу може заохотити людей витрачати гроші до того, як вони знеціняться.

Відео - найголовніше

Церква в пам'ять жертв Голодомору.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:27 0:00
XS
SM
MD
LG