Спеціальні потреби

Актуально

Законодавці США порозумілись у справі фінансової реформи

Законодавці США порозумілись у справі фінансової реформи

Американські законодавці погодилася на запровадження цілого ряду широко закроєних змін у системі фінансового регулювання, щоб запобігти повторним фінансовим кризам в майбутньому.

Законодавці Палати представників і Сенату усунули спільними силами останні розбіжності в обох версіях фінансової реформи в процесі обговорення, що тривало впродовж 20 годин і закінчилися на світанку.

Новий законопроект, за їхніми словами, включає заходи для захисту прав споживачів і обмеження ризикованої практики деяких фінансових установ, що спричинилась, як вважають, до глобальної рецесії.

Нові зміни в законопроекті все ще повинні схвалити в повному складі Палата представників і Сенат. Втім, як кажуть законодавці, вони сподіваються, що заключний варіант цього документу буде переданий президентові Обамі для підпису ще до 4 липня.

Фінансова реформа вважається пріоритетом для президента Обама. Міністр фінансів Тімоті Гейтнер називає схвалення цієї реформи найбільшою подією у сфері регулювання фінансового сектора США від часу Великої Депресії тридцятих років минулого століття.

Палата представників США схвалила власний варіант фінансової реформи торік у грудні. А Сенат представив свою версію у травні. Відтоді законодавці обох палат Конгресу США доопрацьовували остаточну версією цього законопроекту.

Банки вже нарікають на те, що нові правила обмежуватимуть їхні прибутки. Втім президент Обама каже, що реформа поліпшить підзвітність фінансових установ, не обмежуючи при цьому діяльності вільного ринку.

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG